به اشتراک بگذارید:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

پوکه معدنی عدسی

پوکه معدنی عدسی چیست؟

پوکه معدنی عدسی یکی از انواع پوکه معدنی است که اندازه آن معمولا بین 3 تا 10 میلی‌متر است. بیشترین کاربرد پوکه عدسی در کف پوش ساختمان و بلوک سازی است. پوکه عدسی نام‌های دیگری مانند: پوکه بلوک سازی، پومیس عدسی، پوکه بلوک زنی و … معروف است.

دلایل استفاده از پوکه معدنی عدسی در صنعت ساختمان سازی چیست؟

استفاده از پوکه معدنی عدسی در صنعت ساختمان به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد، بسیار شایع است. این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشند:

1- مقاومت بالا در برابر فشار: پوکه معدنی عدسی با توجه به جمعیت ذرات بسیار کم و خاصیت فشرده شدن، مقاومت بالایی در برابر فشار دارد.

2- انعطاف پذیری: این پوکه معدنی خاصیت انعطاف پذیری بالایی دارد که اجازه می دهد در مقابل تغییرات حرارتی و رطوبتی، شکل خود را حفظ کند.

3- جذب رطوبت: قابلیت جذب و نگه داشتن رطوبت را دارد که زمینه ساز حفظ رطوبت محیط ساختمان می باشد.

4- عدم جذب گرد و غبار: یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پوکه معدنی ، عدم جذب گرد و غبار است که باعث می شود بتواند در محیط هایی که از نظر بهداشتی حساسیت بالایی دارند نیز استفاده شود.

5- مقاومت بالا در برابر سایش: با توجه به خاصیت سخت بودن و تراکم ذرات بسیار کم، مقاومت بالایی در برابر سایش دارد.

6- عدم لغزش: با توجه به خاصیت سختی و عدم جذب حرارت، لغزش را در کفپوش ها و فضاهای مختلف کاهش می دهد.

استفاده از پوکه معدنی عدسی در صنعت ساختمان، باعث می شود که ساختمان با کیفیت و مقاومت بالا و همچنین قابلیت اجرا سریعتر و با هزینه کمتری ساخته شود.

پوکه معدنی عدسی، یکی از محصولات شرکت فتح البرز است که به دلیل خواص و ویژگی های منحصر به فردش، در کف سازی و تولید مصالح ساختمانی نیز کاربرد دارد.

از جمله ویژگی های مهم پوکه معدنی عدسی، می توان به مقاومت بالا در برابر فشار، انعطاف پذیری، جذب رطوبت، عدم جذب گرد و غبار، مقاومت بالا در برابر سایش، عدم لغزش و عدم جذب حرارت نیز اشاره کرد.

همچنین در فرآیند تولید پوکه معدنی عدسی در شرکت فتح البرز، به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته و کارشناسان ماهر، با کیفیت بسیار بالایی تولید می شود.

استفاده از پوکه معدنی عدسی شرکت فتح البرز، به عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار، به شما کمک خواهد کرد تا ساختمان یا فضایی با کیفیت و مقاومت بالا را به دست آورید.

قیمت پوکه معدنی عدسی

پوکه معدنی پودری

پوکه معدنی عدسی شرکت فتح البرز دارای کیفیت بالا و قابلیت اطمینان در کاربردهای مختلف است. همچنین، شرکت فتح البرز برای رضایتمندی مشتریان، بهترین خدمات پس از فروش را ارائه می‌دهد. برای دریافت قیمت انواع پوکه معدنی و سفارش، با شماره تلفن‌های شرکت فتح البرز تماس حاصل فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در تماس باشید.۰۲۱۴۴۹۵۰۵۵۰-۰۹۱۹۶۰۶۰۳۵۷

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *